3 tip GS-441524, hangisini seçmelisiniz?

Bugün piyasada 3 çeşit GS-441524 bulunmaktadır. 1. tip toz halindedir. Bu formdaki GS-441524 tedavi için kullanılamaz. 2. tip sıvı formdadır. Bu tip GS tedaviye hazırdır. Sıvı GS-441524'ün tamamı eşit yaratılmamıştır. Kalite büyük ölçüde üreticinin üretim sürecine ve kullanılan kimyasalın kalitesine bağlıdır. Aşağıda daha ayrıntılı olarak konuşacağız. GS-441524'ün üçüncü tipi hap formudur. Bu tip GS oral yoldan uygulanır. Şu anda, GS'nin oral formunun klinik etkinliği, kedi sahipleri ve veterinerler arasında büyük tartışmaların konusudur.


Bu yazıda, GS-441524'ün bu 3 formu arasındaki farkı ve kedinizin FIP tedavisi için doğru olanı nasıl seçeceğinizi tartışacağız.Toz Formu


Toz halinde GS-441524 saf kimyasaldır. Bir ilaç üreticisi değilseniz, bu tür GS sizin için işe yaramaz. Bu tür GS'yi satın alan birkaç kedi sahibiyle karşılaştık, daha sonra nasıl kullanılacağını sormak için bizimle iletişime geçtik. Bu yüzden tekrar belirtelim: kedilerde FIP tedavisi için toz GS-441524 KULLANAMAZSINIZ. İlaç şirketleri, saf kimyasal tozu, sıvı veya hap şeklinde tedaviye hazır ürünleri formüle etmek için kullanırlar.


Tüm GS tozları eşit yaratılmamıştır. Saflık kalitesini belirler. Laboratuvar testlerinde 80'li yılların düşüklüğünden% 99,7'ye kadar saflık olduğunu gördük. İyi GS üreticileri, formülasyonlarının başlangıç noktası olarak yüksek saflıkta (ideal olarak% 97'nin üzerinde), daha pahalı GS tozunu seçerler.Sıvı Form


GS-441524'ün sıvı formu tedaviye hazırdır. İlaç üreticileri tarafından vücut tarafından emilmesi için ek kimyasallarla formüle edilmiştir. Klinik tedavilerde, kediler en iyi bu tip GS'yi kullanarak cevap verir. Bu nedenle, bu, kedilerde FIP tedavisi için doktorlara ve kedi sahiplerine önerdiğimiz tek GS ürünüdür.


GS-441524'ün sıvı formunu kullanmanın bir dezavantajı vardır ... günlük olarak enjekte edilmesi gerekir. Birkaç hafta sonra, bazı kediler şırıngayı ve enjeksiyonları yapan kişiyi tanıyacak ve enjeksiyonlardan kaçınmaya çalışacaktır. Enjeksiyon yaparken zorluk çekmekten nasıl kaçınacağımızla ilgili videomuzu izleyin. Bu dezavantaja rağmen, sıvı GS, kedilerde FIP için mevcut en iyi tedavi seçeneğidir.


Her üretici GS-441524'ü farklı formüle eder. Kullandığınız markayı, bunu kimin önerdiğini ve nasıl satıldığını bilmek önemlidir. Anonim satıcılar aracılığıyla değil, mümkün olduğunda doğrudan markadan satın almanızı öneririz. En azından, satın aldığınız satıcının yetkili bir distribütör olup olmadığını marka ile doğrulamalısınız. GS-441524'ün, bazen ambalajlarında talep edilen markalardan daha düşük konsantrasyonda, piyasada sunulan kalite tutarsızlığını gördük. Doktorların bize sıvı viskozitenin tutarsız görünümünü söylediğini duyduk. Bunun nedeni, satıcıların daha fazla hacim oluşturmak için orijinal formülü seyreltmek gibi ürüne müdahale etmesi olabilir.
Hap Formu


Şu anda, hap şeklinde GS-441524 sunan 2 marka var. GS'nin hap formu günlük enjeksiyonların rahatsızlığını azaltır, ancak kullanıcıların satın almadan önce bilmeleri gereken ciddi eksiklikler yaratır.


  1. Emilim: Hap formundaki GS, vücut tarafından emilmeden önce sindirim sistemini dolaşmalıdır. FIP'den muzdarip kediler genellikle mide, böbrekler ve karaciğer dahil olmak üzere sindirim organlarını zayıflatır. Böylece, GS'nin haplardan ne kadar emilebileceği bilinmemektedir ve kedinin durumuna bağlı olarak büyük ölçüde farklılık gösterebilir. Dolayısıyla hap formu, FIP tedavisi için kedinin vücuduna gerekli miktarda GS verilmesinin öngörülemez ve güvenilir olmayan bir yoludur.

  2. Hız: Acil enjeksiyonlardan farklı olarak, haplar vücudun parçalanması ve emilmesi için zaman alır. Her geçen saat, kediler FIP enfeksiyonunun geç aşamalarında olduğunda yaşam ve ölüm arasındaki fark olabilir. Oral hapları kullanmak, enjeksiyonlara kıyasla daha riskli bir tedavi seçeneğidir.

  3. Kontrol: FIP Tedavisi tam bir bilim değildir. Tedaviler, kedinin özel durumuna ve GS-441524'ün belirli bir miktarına verdiği cevaba göre özelleştirilmelidir. Bazı kediler daha fazlasını gerektirir, diğerleri daha az gerektirir. Bir doktorun kediye verilen GS miktarını kolayca ve hassas bir şekilde kontrol edebileceği sıvı formunun aksine, hap formu 9 mg aralığında sabitlenir. Bu, neredeyse imkansız olmasa da, bireysel tedavileri çok zorlaştırır.

Bu 3 faktörü göz önünde bulundurarak, mevcut oral hap teklifinin kedilerde FIP tedavisinin en avantajlı yolu olmadığına inanıyoruz. En iyi ihtimalle, zaten tedavi edilmiş kedilerde nüks olasılığını azaltarak önleyici bir yöntem olarak kullanılabilir.


GS-441524'ün hap formunun etkinliği hakkında yayınlanmış çalışma yoktur. Görüştüğümüz ve işbirliği yaptığımız doktorlardan bol miktarda FIP tedavisi deneyimi olanlar, oybirliğiyle haplara sıvı enjeksiyonlarını tercih ediyorlar. GS'nin hap formunun etkinliği hakkında güvenilir kaynaklardan daha fazla tedavi verisi yayınlanana kadar, kedilerde FIP'yi tedavi etmek için hap formunun kullanılmasını önermiyoruz.Yayınlayan: curefip.com

https://www.facebook.com/fipcure

Bu makaleyi okuması gereken biriyle paylaşın.

조회 1164회댓글 0개

최근 게시물

전체 보기

빠른 링크

우리를 따라

지불

  • YouTube