• CUREFIP

Birkaç Yolculuk Yapıldı ...

Biz (curefip.com) Feline Bulaşıcı Peritonit (FIP) tedavisinin teknik ve bilimsel yönleri hakkında birçok makale yazdık. Bugün, kedi sahiplerinin alması gereken duygusal yolculuklar ve bu yolculuk sırasında insan ruhu hakkında şaşırtıcı dersler yazmak istiyoruz.


California Davis'ten bir grup araştırmacının çığır açan klinik çalışmasından birkaç yıl sonra 2020 yılında, kedilerde Feline Bulaşıcı Peritonit (FIP) tedavisinde GS-441524'ün etkinliğini açıkça gösterdi, birkaç veteriner hekim kedi sahipleriyle bu konuda açıkça konuşun. Bazı veterinerler bunun hakkında konuşmazlar, çünkü sadece çalışma veya tedavinin farkında değildirler. Bazı veteriner hekimler tedaviyi biliyorlar, ancak GS-441524'ün satın alınabileceğini bilmiyorlar. Yine de, GS-44124 hakkında konuşmaktan korkan birçok veteriner var, çünkü deneysel bir tedavi reçete etmek profesyonel lisanslarını ve işlerini tehlikeye atabilir.


Bu şeffaflık eksikliğine rağmen, birçok cesur ve kararlı kedi sahibi bizi Facebook ve Google aracılığıyla (curefip.com) buldu ve sevgili kedilerine hayatta bir savaş şansı vermeye karar verdi. Son 10 ayda, çabaları nedeniyle, dünyanın dört bir yanından yüzlerce kedinin kurtarılmasına yardımcı olduk. Buna karşılık, çok sayıda kedi sahibi hikayelerini nazikçe sosyal medya yayınları aracılığıyla ve özel olarak kişisel mesajlar aracılığıyla bizimle paylaştı. Bu yazıda, hikayelerinden en etkileyici derslerden bazılarını sizinle paylaşacağız.1. Korku ile başlar ve daha derin bir bağlantı ile biter. Çoğu sahip FIP enfeksiyonu tanısı aldığında, ilk reaksiyonları korku ve sonra ağrıdır. Tüylü arkadaşlarımızla ne kadar duygusal olarak bağlı ve bağlı olduğumuzu, onları kaybetme olasılığıyla karşılaşana kadar fark etmiyoruz. (Kedi Bulaşıcı Peritonit her yaşta gelişebilir, ancak 6 ay ila 2 yaş arasındaki kediler bu ölümcül enfeksiyona özellikle duyarlıdır.)


Doktorlarının tedavi olmadığını ve kendi araştırmalarını yaptığını bildirenleri sorgulayanlar için, çok sayıda internet kaynağından, klinik çalışma ve gerçek dünya vakaları ile doğrulanmış etkili bir tedavinin olduğunu çabucak öğrenirler. Ve bu tedavi (GS-441524) internet üzerinden Çin, Avrupa, ABD ve diğer birçok ülkedeki çeşitli satıcılardan satın alınabilir. Oradan korku ve acı umutla şekillenir. Birçok sahip, bilgi için internette daha derine inerek ve tedavi sürecinden geçen veya tedaviyi tamamlayan diğer kedi sahipleriyle bağlantı kurarak hızlı bir şekilde FIP konu uzmanları haline gelir.


Oradan, birçok sahip şüphelerini bir kenara bıraktı ve tedaviyi satın alarak inanç sıçradı [umarım bizim gibi güvenilir tedarikçilerden de :-)]. Bunu erken ve yeterince hızlı yaptılarsa, hızlı bir şekilde kedilerinde iyileşmeler görmeye başlarlar. GS günlük bir tedavi olduğundan, sahipleri kedilerine her zamankinden daha fazla dikkat ederler. Her iyileşme veya gerileme, her anormal davranış zihinsel olarak kaydedilir ve sıklıkla güvenilir danışmanlarıyla paylaşılır.


Tedavinin sonunda, birçok sahip FIP, karaciğer ve böbrek sağlığı ve kedi diyetinde uzmanlaşır. Kedileri yeniden sağlık ve güç kazandıklarında ve tekrar oynak ve şefkatlendikçe, bu sahipler arkadaşlık ve birlikte paylaştıkları zamanı takdir ederler. Böylece ilişki denemeler ve sıkıntılarla daha derin ve zenginleşir. Hayatta paylaştığımız her anlamlı ilişkiyi temsil eden güzel bir yolculuktur.


2. Güçlendirme ve Sorumluluk. Yanlış bilgi ve karşıt fikirlerle dolu bir dünyada, hakikat genellikle ancak risk alarak ve kendi araştırmasını yaparak elde edilebilir. Bu, mesleklerinde özenle çalışmış ve çalışmış veteriner hekimleri küçümsemek değildir. Aksine, her şeyi doğru bir şekilde bilmenin ve en son tıbbi gelişmeler hakkında her zaman güncel kalmanın ne kadar imkansız olduğunun bir kanıtıdır.FIP'in değişmez bir yasa olarak tedavi edilemez olduğu tahminini almayan kedi sahipleri için kendi araştırmalarını yapmak, düşünülemez, doktorlarının bilmediği bir hastalığı tedavi etmek, kedilerini iyileştirmek için ödüllendirilirler. doktorlar genellikle sadece antibiyotik, steroid, kan transfüzyonu, interferon ve nihayetinde ötenaziyi önerdiğinde.


Birçok kedi sahibi bize FIP tedavilerinden sonra bireyler olarak daha güçlenmiş hissettiklerini, internetin bilgiyi paylaşmak için harika bir yol olduğunu ve yeni fikirleri ve şeyleri denemeye daha açık olduklarını bildiriyor. Başka bir deyişle, FIP deneyimi onları bireyler olarak genişletti.


3. Hayattaki diğer birçok yolculuğun bir yansıması. Bir keresinde bütün ilişkilerin ayna olduğunu okudum. Onlar aracılığıyla kendimiz hakkında diğerlerinden daha fazla şey öğreniriz. FIP'i tedavi etme yolculuğu, bir kişinin birçok engeli aşmasını gerektirir. Bu engellerin üstesinden gelmek için bir kedinin sahipleri kedisini kurtarma görevine son derece bağlı olmalıdır. Sertifikalı yetkililerin bilgisini sorgulayacak kadar cesur olmalı, nerede olursa olsun cevaplar bulmaya kendini adamış olmalıdır. Risk almaya ve işsiz yolda inmeye kararlı olmalıdır. Ve her gün, 84 gün boyunca, kediye yeterli bir GS-441524 dozu verilmesini sağlamak için önemli miktarda para ve zaman harcamalıdır, böylece tam iyileşme şansı en yüksektir. Bu yolculuğun sonunda hiçbir garanti yoktur.


Bu, hayatta üstlenmeyi seçtiğimiz anlamlı çabalara benzemiyor mu? 1.Gün kişisel hedeflerimize ulaşmak için yola çıktığımızda, 'ne zaman', 'nerede' ve 'nasıl' ya da yolculuğun sonunda hedeflere ulaşıp ulaşamayacağımızı tam olarak bilmiyoruz. Yol boyunca fedakarlıklar yapar, aksilikler, zaferler ve yenilgiler yaşarız. En la vie. Kavga ile savaşıyoruz ve cipslerin olabileceği yere düşmesine izin veriyoruz.


Şimdiye kadar, dünyanın dört bir yanından kedi sahiplerinin yanında harika bir yolculuk yaptık. GS-441524 kullanarak FIP'in nasıl tedavi edileceği hakkında çok şey öğrendik. İnsan kalbi ve hayallerimizi gerçekleştirmek için cesurca yaptığımız belirsiz yolculuklar hakkında çok şey öğrendik.


Hikayelerinden bazılarını okumak ve kedilerde FIP ile savaşan diğer sahiplerle bağlantı kurmak için Facebook Grubumuza katılın.


Yayınlayan: Curefip.com

https://www.facebook.com/fipcure

Bunu okuması gereken biriyle paylaşın.조회 5회댓글 0개

최근 게시물

전체 보기

빠른 링크

우리를 따라

지불

  • YouTube